Sesje RPG w Świecie Pokemon
Zagraj z nami w Pokemony ;]

FAQ Użytkownicy Grupy Galerie Rejestracja Zaloguj
Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Szukaj

Pokemony Legendarne

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Sesje RPG w Świecie Pokemon Strona Główna -> Pokemony
Autor Wiadomość
Kaleb
Administrator
Administrator


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 1708
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Czw 17:24, 19 Kwi 2007    Temat postu: Pokemony Legendarne

Rayquaza
Typ: Smok i Lot

Rayquaza jest legendarnym pokemonem.

Rayquaza jest to Pokemon jedyny w swoim rodzaju, gdyż żyje on w warstwie ozonowej, która otacza Ziemię. Zamieszkuje ją od milionów lat, jednak został stosunkowo niedawno odkryty, właśnie ze względu na swój biotop. Wraz z jego odnalezieniem, odkryta została jaskinia świadcząca, iż zejdzie on na ziemię tylko gdy Groudon i Kyorge zaczną walczyć. Była to jednak jedynie ludowa opowieść.

Biotop: Ozonosfera

Atak Podstawowy: Smocze Cięcie
Atak Specjalny: Smocza Furia

Lugia
Typ: Psycho i Lot

Lugia jest legendarnym pokemonem.

Lugia posiada ogromną moc, której jednak nie wykorzystuje pochopnie. Za pomocą swoich silnych skrzydeł tworzy tornada, bądź huragany, które potrafią zniszczyć nawet domy. Jest ona samotnikiem i trzyma się z daleka od oczów ciekawskich ludzi i Pokemonów, do tego celu wybiera głębiny mórz. Jest ona również ich wiernym stróżem. Krążą pogłoski, że to właśnie Lugia powoduje sztormy.

Biotop: Głębiny Oceanów

Atak Podstawowy: Taniec Deszczu
Atak Specjalny: Powietrzny Atak

Ho-oh
Typ: Ogień i Lot

Ho-oh jest legendarnym pokemonem.

Ho-oh jest Pokemonem żyjącym u stóp tęczy, dlatego patrząc na niego z różnych kątów, za każdym razem przyjmuje inny kolor. Podobno jego pióra przynoszą szczęście, jednak wiąże się z tym jeden warunek - ptak sam musi je zgubić. Jego ciało płonie prawdziwymi płomieniami, dlatego bezpośredni kontakt może skończyć się tragicznie. Jego ataki opierają się na żywiole ognia.

Biotop: Okolice Tęczy

Atak Podstawowy: Błysk Słońca
Atak Specjalny: Powietrzny Atak

Mew
Typ: Psycho

Mew jest legendarnym Pokemonem.

Mew jest bardzo przyjazny i sympatyczny, lecz bardzo płochliwy. Zawiera on DNA wszystkich Pokemonów, co umożliwia mu bycie niewidzialnym. Używa tej zdolności praktycznie cały czas. Jest jedyny w swoim rodzaju, jednak z jego kości Team Steal stworzył nieudaną kopię - Mewtwo, która wyróżnia się przeciwnością cech tego przesympatycznego stworzenia. Jedynie kilka osób ujrzało go w pełnej okazałości.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Bariera
Atak Specjalny: Wzburzenie Atmosfery

Mewtwo
Typ: Psycho

Mewtwo jest legendarnym Pokemonem.

Mewtwo został utworzony przez manipulację genami Mew. Jest to twór Team Steal, który obdarzył go silnym ciałem i pojętnym mózgiem, naukowcy tej organizacji zapomnieli, jednak o współczującym sercu... Z tego powodu tworzy on zupełne przeciwieństwo swojego pierwowzoru. Jest on brutalny, dziki i bardzo zabójczy. Wszystko wskazuje na to, iż jest on najsilniejszym Pokemonem jaki istniał.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Kontemplacja
Atak Specjalny: Wzburzenie Atmosfery

Deoxys
Typ: Psycho

Deoxys jest legendarnym Pokemonem.

Deoxys jest to Pokemon, który powstał przez mutację kosmicznego wirusa z ziemską wiązką laserową. Z ów powodu Pokemon ten posiada kilka swoich form: normalną, szybką, silną i obronną. Mózg tej istoty znajduje się w miejscu wątroby zwyczajnego człowieka. Jest on bardzo inteligentny, aż do tego stopnia, że posiadł umiejętność telekinezy. Potrafi uczyć się ataków innych Pokemonów przez przekształcanie komórek swojego ciała.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Ściganie
Atak Specjalny: Hiper Promień

Celebi
Typ: Psycho i Roślina

Celebi jest legendarnym Pokemonem.

Celebi jest to Pokemon pochodzący z odległej przyszłości. Znalazł się on w naszej rzeczywistości dzięki unikatowej zdolności jaką posiadł - przenoszeniu się w czasie. Potrafi on przewidywać to, co stanie się jego przyjaciołom. Przekazuje to śpiewając intrygującą melodię powodującą halucynacje. Jego ulubionymi miejscami są stare lasy, które rzadko odwiedzane są przez ludzi.

Biotop: Prastare Gaje

Atak Podstawowy: Magiczny Liść
Atak Specjalny: Pieśń Zagłady

Articuno
Typ: Lód i Lot

Articuno to legendarny pokemon.

Ariticuno jest Pokemonem ptakiem odpowiadającym za żywioł powietrza. Machając skrzydłami ochładza on powietrze, a przelatując nad ziemią sprowadza śnieg. Wygląda on bardzo majestatycznie, a jego długi lodowobiały zawsze faluje, nawet w bezwietrzną pogodę. Podobno ukazuje się ludziom skazanym na zagładę w ośnieżonych górach. Unika kontaktu z ludźmi.

Biotop: Krainy Skute Lodem

Atak Podstawowy: Lodowy Promień
Atak Specjalny: Burza Gradowa

Zapdos
Typ: Elektryczność i Lot

Zapdos to legendarny pokemon.

Zapdos jest to Pokemon ptak, który potrafi kontrolować elektryczność. Zazwyczaj przebywa w chmurach burzowych powodując pioruny i błyskawice. Lecąc wydaje trzeszczące dźwięki , które potrafią przestraszyć nie jednego człowieka, bądź Pokemona. Całe jego ciało jest silnie elektryczne i nawet jednorazowe dotknięcie może spowodować śmierć. Zapdos jest bardzo nieufny i dość zadufany w sobie.

Biotop: Chmury Burzowe

Atak Podstawowy: Elektryczny Promień
Atak Specjalny: Wyładowanie Elektryczne

Moltres
Typ: Ogień i Lot

Moltres jest legendarnym pokemonem.

Moltres jest Pokemonem ptakiem odpowiedzialnym za żywioł ognia. Podobno zraniony zanurza się w płynnej magmie z kraterów wulkanów, aby spłonąć i ponownie powrócić do życia. Lecąc przypomina płonącą kometę, która zmierza w kierunku Ziemi. Rzeczywiście całe jego ciało spowite jest płomieniami. Machając skrzydłami wytwarza bardzo wysoką temperaturę, która potrafi topić metal.

Biotop: Okolice Wulkanów

Atak Podstawowy: Miotacz Płomieni
Atak Specjalny: Słoneczny Błysk

Latias
Typ: Smok i Psycho

Latias jest legendarnym pokemonem.

Latias jest bardzo wrażliwy, ponadto potrafi wyczuwać emocje ludzi, które udzielają się jej. Wpadając w złość wywołuje silne wiatry za pomocą masywnych skrzydeł. Dodatkowo jest bardzo inteligentny i zdolny do rozmowy z ludźmi. Całej jego ciało zachowuje się jak szkło odbijając światło i obrazy. Dzięki temu oślepia wrogów. Rzadko spotykany. Unika ludzi.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Zalanie
Atak Specjalny: Urok

Latios
Typ: Smok i Psycho

Latios jest legendarnym pokemonem.

Latios jest bardzo inteligentny, dzięki czemu potrafi rozmawiać z ludźmi. Doskonale opanował posługiwanie się swoimi kinetycznymi zdolnościami. W szczególnych przypadkach dzięki nim wyświetla przyszłość w umysłach innych istot. Do perfekcji opanował również latanie, dowodem tego jest szybkość 250 km/h z jaką porusza się w powietrzu. Na świecie jest tylko jeden Latios.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Bariera Obronna
Atak Specjalny: Smoczy Taniec

Kyogre
Typ: Woda

Kyogre jest legendarnym pokemonem.

Kyogre potrafi kontrolować żywioł wody. Jego pojawieniu zawsze towarzyszą czarne chmury i obfite ulewy. W mitologii uznawany jest za tego, który stworzył morza i oceany. Niegdyś sądzono, że doprowadzając do bitwy między tym Pokemonem, a Groudonem na ziemię zejdzie Rayquaza. Jak się okazała to tylko ludowe wierzenie. Istnieje tylko jeden taki okaz.

Biotop: Głębiny Morskie

Atak Podstawowy: Lodowy Promień
Atak Specjalny: Wodny Bicz

Groudon
Typ: Ziemia

Groudon jest legendarnym pokemonem.

Groudon to Pokemon, któremu przypisuje się stworzenie ziemi i powstrzymanie przed zalaniem jej przez Kyogre. Niegdyś sądzono, że doprowadzając do bitwy między tym Pokemonem, a Kyogre na ziemię zejdzie Rayquaza. Jak się okazała to tylko ludowe wierzenie. Istnieje tylko jeden taki okaz. Uważa się, że żyje on w głębi planety w płynnej magmie, a wybuchy wulkanów są jego sprawką.

Biotop: Jądro Ziemi

Atak Podstawowy: Trzęsienie Ziemi
Atak Specjalny: Erupcja

Suicune
Typ: Woda

Suicune jest legendarnym pokemonem.

Suicune jest ucieleśnieniem pierwszego wiosennego powiewu. Należy do trójki legendarnych psów. Jest ciągle w ruchu obiegając całą Ziemię w dłuż i wszerz. Ma on niezwykłą zdolność oczyszczania brudnej wody, a jego przybyciu towarzyszą silne północne wiatry. Unika ludzi pojawiając się przy nich w postaci wiatru. Po wnikliwych badań okazało się, że nie ma on płci oraz, że żył na Ziemi od zawsze.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Promień Aurory
Atak Specjalny: Czytanie w Myślach

Entei
Typ: Ogień

Entei jest legendarnym pokemonem.

Entei jest ucieleśnieniem wrzącej magmy. Należy do trójki legendarnych psów. Jego narodziny przypisuje się wybuchowi największego wulkanu na Ziemi, dzięki temu teraz ten Pokemon może wywoływać erupcje. Jego dotyk jest piekielnie palący, spowodowane jest to tym, iż podlega mu żywioł ognia. Podobnie jak Suicune, biega on po całym globie kontrolując płomienie.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Tratowanie
Atak Specjalny: Czytanie w Myślach

Raikou
Typ: Elektryczność

Raikou jest legendarnym pokemonem.

Raikou to legendarny pies, który ucieleśniany jest z błyskawicą. Podobnie jak ona jest on bardzo szybki. Jego ryk przypomina grzmot wywołuje drgania powietrze, które ogłuszają wrogów. Mogą one nawet roztrzaskać kamień. Podobno narodził się w czasie największej burzy na Ziemi. Tak jak Entei i Suicune ten Pokemon biega po całym globie. Wraz z nim podążają czarne chmury, które umożliwiają mu zwiększenie jego elektrycznej mocy.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Iskry
Atak Specjalny: Czytanie w Myślach

Jirachi
Typ: Stal i Psycho

Jirachi jest legendarnym pokemonem.

Jirachi to bardzo specyficzny Pokemon-dziecko, który nigdy nie ewoluuje. Podobno odpowiedzialny jest za spełnianie szczerych i wspaniałomyślnych życzeń. Śpi on tysiące lat, powodem tego jest możność spełniania pragnień tylko w takim stanie. Potrafi on walczyć nawet bez przebudzenia. Obudzić go może tylko delikatny śpiew nieskazitelnej i czystej dziewczyny^^. Unosi się w powietrzu dzięki umiejętności lewitacji.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Umysłowy Atak
Atak Specjalny: Stalowy Sąd

Uxie
Typ: Psycho

Uxie jest legendarnym pokemonem.

Uxie to opiekun mądrości. Dawne ryciny mówią, o tym, iż dał on ludziom inteligencję, czyli szansę na lepszy byt i zwiększenie jakości życia. Podobno każdy, kto spojrzy w jego oczy - traci pamięć. Z tego powodu Uxie nigdy ich nie otwiera. Ma on małe niebieskie ciało podobnie jak Mew oraz żółtą okrągłą głowę z tajemniczym klejnotem. Zanim zaatakuje zawsze obserwuje ofiarę i działa według ustalonej taktyki.

Biotop: Nieznany

Atak Podstawowy: Wizja
Atak Specjalny: Naznaczenie

Mesprit
Typ: Psycho

Mesprit jest legendarnym pokemonem.

Mesprit jest opiekunem prawdziwych emocji. Nauczył on ludzi smutku, bólu, szlachetności i radości. Podobno śpi on na samym dnie Mistycznego Jeziora, jednak aby nie został obudzony pilnuje jego własna dusza, która potrafi opuszczać ciało. Jago małe ciało kończą dwa długie ogony zakończone tajemniczymi klejnotami. Od Uxie i Azelfa różni go jedynie twarz i mentalność.

Biotop: Dno Mistycznego Jeziora

Atak Podstawowy: Wizja
Atak Specjalny: Uzdrawiające Życzenie

Azelf
Typ: Psycho

Azelf jest legendarnym pokemonem.

Dialga
Typ: Smok i Stal

Dialga jest legendarnym pokemonem.

Palkia
Typ: Woda i Smok

Palkia jest legendarnym pokemonem.

Heatran
Typ: Ogień i Stal

Heatran jest legendarnym pokemonem.

Regigigas
Typ: Normalny

Regigigas jest legendarnym pokemonem.

Giratina
Typ: Duch i Smok

Giratina jest legendarnym pokemonem.

Regice
Typ: Lód

Regice jest legendarnym pokemonem.

Regirock
Typ: Kamień

Regirock jest legendarnym pokemonem.

Registeel
Typ: Stal

Geristeel jest legendarnym pokemonem.

Cresselia
Typ: Psycho

Cresselia jest legendarnym pokemonem.

Phione
Typ: Woda

Phione jest legendarnym pokemonem.

Manaphy
Typ: Woda

Manaphy jest legendarnym pokemonem.

Darkrai
Typ: Duch

Darkrai jest legendarnym pokemonem.

Shaymin
Typ: Roślina

Shaymin jest legendarnym Pokemonem.

Arceus
Typ: Każdy Typ

Arceus jest legendarnym Pokemonem.

Wersja Pokemon 0.2 BETA zmodyfikowana przez Mer de Arias`a


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Sesje RPG w Świecie Pokemon Strona Główna -> Pokemony Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Elveron phpBB theme/template by Ulf Frisk and Michael Schaeffer
Copyright Š Ulf Frisk, Michael Schaeffer 2004


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin